Marko Janković nie trafi do Legii. Wyniki testów nie zapowiadały niczego dobrego

Wydawało się, że już wkrótce Marko Janković zostanie zaprezentowany jako nowy gracz Legii Warszawa. W zeszłym tygodniu 25-latek przyleciał do stolicy Polski, by przejść odpowiednie badania i podpisać kontrakt. Ofensywny zawodnik bardzo źle wypadł jednak na testach wydolnościowych. Z tego też powodu, Janković nie trafi do Legii.

Legia cierpi na wąską kadrę. Wymowne były słowa Czesława Michniewicza, który tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy zasugerował, iż kilku zawodników z przymusu może nie występować na nominalnych pozycjach. Nic dziwnego, ze mistrz Polski poszukuje wzmocnień na rynku. Ogromne zainteresowanie wzbudził u Legii Marko Janković.

Fatalne wyniki

Piłkarz z Czarnogóry przybył w zeszłym tygodniu do Warszawy, by przejść odpowiednie badania, a następnie podpisać kontrakt. Jak informuje serwis „Legia.net”, Janković ostatecznie nie zostanie graczem zespołu z Łazienkowskiej. 25-latek fatalnie wypadł na pierwszych testach wydolnościowych, które przechodził w czwartek i piątek. Z tego też powodu, powtórzono badania w poniedziałek. Wykazały one nieznaczną poprawę. Ofensywny gracz najprawdopodobniej potrzebowałby kilku tygodni, by wrócić do optymalnej formy.

Legia zrezygnowała zatem z zakontraktowania zawodnika, który od pewnego czasu pozostaje bez klubu. Na początku roku Marko Janković zakończył swoją przygodę ze SPAL.