Mason Greenwood aresztowany. Naruszył warunki zwolnienia za kaucją

Wielką niewiadomą jest przyszłość Masona Greenwooda. Piłkarz Manchesteru United po raz ostatni pojawił się na boisku 22 stycznia tego roku. Anglik został aresztowany pod zarzutami gwałtu i napaści na tle seksualnym oraz grożenia śmiercią. Aktualnie Greenwood przebywał na zwolnieniu za kaucją. Według ostatnich doniesień mediów, gracz „Czerwonych Diabłów” naruszył warunki zwolnienia.

Pod koniec stycznia była partnerka Masona Greenwooda oskarżyła go o pobicie, napaść seksualną oraz zmuszanie do stosunku. Manchester United bardzo poważnie podszedł do tematu, zawieszając piłkarza, a nawet gwarantując kibicom wymianę koszulki z nazwiskiem Greenwooda. Od starcia z West Hamem, które miało miejsce 22 stycznia tego roku, Mason Greenwood nie pojawił się na boisku.

Greenwood aresztowany

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiły się przypuszczenia, iż Mason Greenwood ma ponownie kontakt ze swoją byłą partnerką i sprawa być może zostanie zakończona. Jak informuje jednak m.in. „Daily Mail”, piłkarz został aresztowany z powodu naruszenia warunków zwolnienia za kaucją. Niewykluczone, iż mowa o skontaktowaniu się z domniemaną ofiarą.

Komentarze

komentarzy