Massimiliano Allegri wraca na ławkę trenerską. Wkrótce oficjalny komunikat!

Jesteśmy świadkami bardzo niecodziennej sytuacji na rynku trenerskim. W środę z Interem pożegnał się Antonio Conte. Już wkrótce Real Madryt ma opuścić Zinedine Zidane. W związku z tym, media łączą wiele nazwisk z topowymi zespołami. Jednego szkoleniowca z listy możemy już skreślić. To Massimiliano Allegri, który wraca na ławkę trenerską Juventusu.

Allegri spędził pięć niezwykle udanych sezonów w Turynie, wygrywając Scudetto aż pięciokrotnie. Dodatkowo „Stara Dama” pod wodzą 53-latka czterokrotnie cieszyła się z Pucharu Włoch. Do tego dochodzą dwa zwycięstwa w Superpucharze. Od 2019 roku, gdy Allegri opuścił Turyn, Włoch pozostawał bez klubu. Jak się okazuje, 53-letni szkoleniowiec zrobił sobie… przerwę od Juventusu.

Allegri zostanie trenerem Juventusu

Według informacji Gianluki Di Marzio, Massimiliano Allegri już wkrótce wróci na ławkę trenerską „Starej Damy”. Wszystkie szczegóły zostały dopięte. Tym samym z klubem pożegna się Andrea Pirlo, który zdobył Puchar Włoch, a także zajął czwarte miejsce na koniec sezonu 2020/2021.

O Allegriego zabiegał w ostatniej chwili Inter, jednakże to Juventus zdołał przekonać 53-latka do powrotu.