Mateusz Borek zapowiada występ w Hejt Parku. Chce rozliczyć życie!

Flagową produkcją Kanału Sportowego jest bez wątpienia Hej Park. Program ten cieszy się ogromną popularnością. Dla przykładu, odcinek z Marcinem Najmanem ma prawie 2 miliony wyświetleń. Ta odsłona była także kluczowa dla Mateusza Borka. Od tego momentu, były dziennikarz Polsatu nie pojawił się w programie. Czy nastąpi jakaś zmiana? Wiele na to wskazuje.

Dużym zainteresowaniem cieszył się odcinek z Marcinem Najmanem. Wszystko za sprawą konfliktu, który narodził się między gościem programu, a Krzysztofem Stanowskim. Jak się okazało, bohaterem wieczoru został Mateusz Borek.  Wszystko za sprawą tego telefonu.

Mateusz Borek wróci do Hejt Parku?

Od pewnego czasu Mateusz Borek nie pojawił się w Hejt Parku. Powodem jest konflikt interesów. Rolę partnera produkcji pełni browar Okocim, a były dziennikarz Polsatu Sport  współpracuje z kimś innym.

W trakcie „Misji Futbol” Mateusz Borek oznajmił, iż rozmawia z jednym z browarów, by otrzymać zielone światło w kontekście występu w Hejt Parku. Jak przyznaje sam dziennikarz, celem wizyty w programie jest „rozliczenie życia”.

Czego możemy się spodziewać?

 

Komentarze

komentarzy