Mateusz Borek zasila TVP Sport!

Mateusz Borek wraca do komentowania z wielkim hukiem. Po dłuższej przerwie związanej z rozstaniem z Polsatem Sport, dziennikarz zasilił szeregi Canal+Sport oraz TVP Sport. W obu stacjach, jeden z założycieli Kanału Sportowego będzie m.in. komentować mecze. W publicznej telewizji dziennikarz pojawi się już na początku września.

Mogliśmy się tego po części spodziewać. Gdy MB Promotions nawiązało ścisłą współpracę z TVP Sport, trudno nie było połączyć tego ruchu z rychłym powrotem do komentowania. Najpierw jednak Mateusz Borek dołączył oficjalnie do Canal+Sport.

Mateusz Borek w TVP Sport

Popularny dziennikarz sportowy będzie pojawiać się zarówno w Canal+, jak i publicznej telewizji. W czwartek ujrzała światło dzienne informacja na temat dołączenia przez Mateusza Borka do TVP Sport.

46-latek już wkrótce, bo 3 września, skomentuje mecz Niemcy-Hiszpania w Lidze Narodów. Z kolei 7 września poprowadzi studio przed meczem Bośnia i Hercegowina – Polska. W planach TVP Sport są także mecze Ekstraklasy z komentarzem dziennikarza.