Matka Cristiano Ronaldo chciała dokonać aborcji, ale lekarz jej odmówił

14556118_1139063282806453_1744920501_n

Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu mógł nie przyjść na świat. Jego matka Dolores Alvario swego czasu bardzo poważnie rozważała aborcję. 

Przypadkiem nie jest również to, że piszemy o tym dzisiaj. Nie trudno zauważyć, że w całej Polsce odbywa się dzisiaj tzw. „czarny protest”. Jest to akcja manifestacyjna, w której biorą udział kobiety z całego kraju. Akcja została zorganizowana w proteście przeciwko ewentualnemu zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.

Oczywiście nie zamierzamy zamieniać się w polityków i debatować nad tym, czy kobiety powinny mieć prawo do aborcji, czy w żadnym wypadku nie mogą same decydować o tym, czy chcą urodzić potomka. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że życie plecie różne scenariusz, a najlepszym przykładem ze świata sportu jest bez wątpienia historia Cristiano Ronaldo.

Matka Portugalczyka chciała dokonać aborcji z powodu ciężkiej sytuacji materialnej. Na szczęście nas wszystkich lekarz odmówił dokonania zabiegu. Nie zatrzymało to jednak zdesperowanej kobiety, która próbowała pozbyć się swojego nienarodzonego dziecka w inny sposób. O radę zapytała bliskiego przyjaciela z sąsiedztwa, który polecił jej niekonwencjonalne metody na pozbycie się płodu. Być może zabrzmi to kuriozalnie, ale postanowiła wypić dużo ciepłego, ciemnego piwa i zmęczyć się na tyle fizycznie, by stracić przytomność. Jak wiemy i to nie poskutkowało.

Trudno oceniać decyzję Dolores Alvario, ale bez wątpienia trudna sytuacja materialna nie była fikcją. Ojciec piłkarza był alkoholikiem, a Cristiano Ronaldo przyszedł na świat jako czwarte dziecko. Jak dzisiaj wiemy, nie przeszkodziło mu to w najmniejszym stopniu, by zostać gwiazdą futbolu i postacią, o której świat piłki nożnej nie zapomni nigdy.

871-cristiano-ronaldo-family-mother-father-and-sisters

Dzisiaj zawodnik Realu Madryt żartuje sobie z tego i rozumie swoją matkę, dlaczego chciała tego dokonać. Takich historii jest oczywiście dużo więcej i każda jest inna.

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy