Matthijs de Ligt oddala się od Barcelony. W grze pozostają dwa kluby!

Matthijs de Ligt nie podzieli losu swojego kolegi z drużyny i jego transfer nie obejdzie się bez licznych spekulacji. Gdy wydawało się, że przeprowadzka defensora do Barcelony jest kwestią czasu, do gry wkroczyli przedstawiciele Manchesteru United. Na tym nie koniec. W walce o 19-latka pojawił się jeszcze jeden chętny klub.

Przyszłość piłkarza Ajaksu nadal jest niepewna. Praktycznie codziennie media informują nas o różnych scenariuszach. Najnowszy z nich sugeruje, że Barcelona zrezygnowała z walki o młodego zawodnika, gdyż kwota transferu Matthijsa przerasta ekonomiczne aspekty klubu, a sama drużyna chce wzmocnić jeszcze inne pozycje. Dodatkowo hiszpańską ekipę odrzuca wysoka prowizja, która trzeba zapłacić agentowi de Ligta, Mino Raioli.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jakie kluby zatem zostają w walce o gwiazdę holenderskiego zespołu? Jak informuje De Telegraaf, Paris Saint-Germain poważnie rozważa sprowadzenie 19-latka. Paryska drużyna nie będzie miała większych problemów, by spełnić wszystkie wymagania Ajaksu oraz agenta Matthijsa.

Po tym jak z gry wypadła „Duma Katalonii”, Manchester United także coraz poważniej sonduje sprowadzenie Holendra. Klub z Old Trafford potrzebuje poważnych wzmocnień w środku defensywy. Matthijs byłby idealnym kandydatem na człowieka, który zostałby twarzą nowego projektu „Czerwonych Diabłów”.

Co ciekawe, piłkarz wypowiedział się na temat zainteresowania angielskiej ekipy – Widziałem doniesienia odnośnie Manchesteru United. Zwróciłem uwagę także na wynagrodzenie. Czy wziąłbyś to? Ludzie czasem muszą czytać wszelkie informacje z przymrużeniem oka. Zrobiłem szybką trasę po Europie (w kontekście wszystkich doniesień). Obecnie skupiam się na Lidze Narodów. Po tym zobaczymy co się stanie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy