Matty Cash może trafić do hiszpańskiego giganta? Były już pierwsze rozmowy!

Matty Cash już wkrótce może trafić do hiszpańskiego giganta. Według ostatnich doniesień, rozmowy przedstawicieli prawego defensora z Atletico Madryt rzeczywiście miały miejsce, a hiszpański klub ma wrócić do negocjacji przy letnim oknie transferowym.

W ubiegłym roku Matty Cash zrobił kolejny ważny krok w swojej karierze. Mowa oczywiście o debiucie w dorosłej reprezentacji. 24-latek zagrał w eliminacyjnym starciu z Andorą oraz wystąpił w meczu z Węgrami. Prawy defensor jest ważnym punktem Aston Villi. Potwierdzają to statystyki obrońcy. Cash wystąpił w 21 ligowych spotkaniach i zdobył 1 bramkę.

Cash trafi do Aston Villi?

W trakcie zimowego okna transferowego „The Sun” opublikowało informację o zainteresowaniu Cashem ze strony Atletico Madryt. Biorąc pod uwagę wiarygodność źródła, wiele osób podchodziło do tych doniesień ze sporym dystansem. Jak się jednak okazuje, temat przeprowadzki defensora rzeczywiście miał miejsce.

Według informacji Tomasza Włodarczyka z serwisu „Meczyki.pl”, przedstawiciele hiszpańskiej ekipy skontaktowali się z ojcem zawodnika i przedstawili plan na przyszłość. Niewykluczone, że Atletico Madryt wróci do rozmów w letnim oknie transferowym. W szczególności, że Daniel Wass, który trafił do madryckiej ekipy w zimowym oknie, nie wydaje się długoterminowym planem „Los Rojiblancos”.

Komentarze

komentarzy