Mauricio Pochettino wróci na ławkę trenerską?!

Od lipca tego roku Mauricio Pochettino pozostaje bez klubu. Argentyński szkoleniowiec zakończył wtedy swoją przygodę z PSG. Według ostatnich doniesień mediów, 50-latek może w najbliższym czasie wrócić do pracy. Według francuskich mediów, rozmowy z Pochettino rozpoczyna ekipa OGC Nice. 

Klub z Nicei w bardzo kiepskim stylu rozpoczął sezon 2022/2023. Wystarczy powiedzieć, że podopieczni Luciena Favre’a zajmują odległe, trzynaste miejsce z przewagą zaledwie dwóch punktów nad strefą spadkową. W pięciu ostatnich ligowych meczach zawodnicy OGC Nice zdobyli raptem sześć punktów, notując dwa zwycięstwa i trzy porażki.

Mauricio Pochettino trenerem OGC Nice?

Niewykluczone, że w najbliższych tygodniach nastąpi zmiana na ławce trenerskiej zespołu z Nicei. Jak twierdzi bowiem Santi Aouna z Foot Mercato, rozmowy z zarządem tego klubu rozpocznie Mauricio Pochettino. Na wtorek zaplanowano spotkanie obu stron. Choć porozumienie na ten moment wydaje się mało prawdopodobne, to pozytywne rozmowy, a także kolejne potknięcia OGC Nice mogą sprawić, że zmiana trenera będzie nieuchronna.

Komentarze

komentarzy