Mauro Icardi opuści PSG?!

Mauro Icardi trafił do PSG we wrześniu 2019 roku na zasadzie wypożyczenia. Paryski klub zdecydował się wykupić Argentyńczyka z Interu dwanaście miesięcy później i zapłacił 50 milionów euro. W trwającej kampanii 29-latek nie zanotował nawet występu. Nic dziwnego, że transfer Icardiego wydaje się nieunikniony, a zamknięte drogi w wielu ligach sprawiają, że Mauro trafi najprawdopodobniej do Turcji.

Icardi zanotował całkiem przyzwoity sezon 2019/2020, w którym zdobył 12 bramek oraz zanotował 3 asysty w 20 ligowych meczach, a także strzelił 5 goli w 7 występach w Lidze Mistrzów. Zarząd PSG zdecydował się wykupić Argentyńczyka za 50 milionów euro. Dwie kolejne kampanie w wykonaniu 28-latka były już nieudane.

Mauro Icardi trafi do Turcji?

Aktualnie Christophe Galtier nie widzi byłego napastnika Interu w swojej drużynie. W związku z tym, iż w wielu europejskich ligach okienka transferowe zostały zamknięte, Icardi nie ma zbyt dużego wyboru. Jak twierdzi „Fanatik”, Mauro Icardi w tym tygodniu opuści PSG i trafi do Galatasaray.

Komentarze

komentarzy