„Operacja Mbappe”. France Football zdradza szczegóły najważniejszego transferu letniego okienka?

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe

Ponowne przejęcie Realu Madryt przez Zinedine’a Zidane’a może sprawić, że „Królewscy” ze zdwojoną siłą zaatakują w letnim okienku transferowym. Najważniejszym celem podobno określono Kyliana Mbappe, za którego Hiszpanie są w stanie zaoferować nawet 280 milionów euro.

Dzisiejsze wydanie „France Football” na świetnej okładce informuje o „operacji Mbappe”. Prezydent Realu Madryt, Florentino Perez, zagwarantował swojemu szkoleniowcowi minimum 500 milionów euro na nowych zawodników. Co ciekawe, część tej kwoty ma pochodzić ze sprzedaży Garetha Bale’a.

Ekipa ze stolicy Hiszpanii jest zdesperowana, aby dokonać radykalnych zmian w linii ataku. Niepowodzenie zastąpienia Cristiano Ronaldo kosztowało ich sporo w tym sezonie, więc nikt w Madrycie nie chce powtórzyć takiego scenariusza.

Co na to PSG? Oczywiście szejkowie raczej niechętnie patrzą na sprzedaż swojej jednej z największych gwiazd, ale obecność Zidane’a na ławce trenerskiej Realu jest największym argumentem dla samego Mbappe. Dodatkowo po raz kolejny wypadnięcie na wcześniej fazie Ligi Mistrzów może sprawić, że 20-latek zechce zmiany klubu.

W przypadku niepowodzenia tego transferu wymienia się oczywiście Edena Hazarda. Belg może nie być jedynym piłkarzem wyciągniętym z Premier League. W ostatnim czasie bowiem coraz częściej w kontekście Madrytu wymienia się Paula Pogbe.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy