Mecz Manchesteru City z Arsenalem przełożony. Piłkarze „Kanonierów” objęci nadzorem!

Dość niespodziewanie środowym spotkaniom Ligi Mistrzów miał towarzyszyć całkiem ciekawy mecz w Premier League. Potyczka Manchesteru City z Arsenalem nie odbędzie się zgodnie z planem. Rywalizację obu drużyn przełożono w celu zachowania środków ostrożności. Gracze „Kanonierów” mieli bowiem kontakt z zarażonym właścicielem Olympiakosu, Evangelosem Marinakisem.

Marinakis przebywał w Londynie w trakcie rewanżowej potyczki greckiej ekipy z Arsenalem. Obecność Evangelosa nie była większym zaskoczeniem, gdyż 52-latek jest także właścicielem angielskiego klubu, Nottingham Forest. Według doniesień, Grek po spotkaniu poszedł do szatni, by pogratulować zawodnikom oraz sztabowi niewątpliwego sukcesu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak się okazuje, Evangelos Marinakis miał także kontakt z piłkarzami Arsenalu. Dlatego też, spotkanie londyńskiej drużyny z Manchesterem City zostało przełożone. W związku z zaistniałą sytuacją, niektórzy zawodnicy „Kanonierów” zostaną objęci specjalnym nadzorem przez czternaście dni. Klub nie poinformował publicznie, którzy piłkarze mieli kontakt z właścicielem.

Do tej pory w Anglii koronawirus nie paraliżował w specjalny sposób rozgrywek Premier League. Sytuacja może ulec zmianie, gdyż od momentu potyczki z Olympiakosem, Arsenal rozegrał dwa mecze – z Portsmouth w FA Cup oraz West Hamem w lidze. W takim przypadku, nadzór zawodników może być znacznie większy.

Komentarze

komentarzy