Mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy przełożone!

Wtorkowe i środowe spotkania Ligi Mistrzów, a także czwartkowe rywalizacje Ligi Europy nie odbędą się zgodnie z planem. UEFA poinformował w piątek, iż wszystkie mecze zaplanowane na przyszły tydzień zostały przełożone. W związku z tym, przesunie się także losowanie par ćwierćfinałowych.

Środowisko piłkarskie oczekiwało, iż ta decyzja zapadnie już w czwartek, gdy UEFA przygotowała oficjalny komunikat. Organizacja mocno zaskoczyła, informując tylko o specjalnej wideokonferencji, która i tak jest zaplanowana dopiero na wtorek.

Nikt nie wyobrażał sobie, że mecze Ligi Mistrzów odbędą się zgodnie z planem. Zawodnicy Juventusu są objęci kwarantanną z powodu zakażenia Daniele Ruganiego. Gracze Realu Madryt także nie mogą trenować, gdyż u jednego z koszykarzy „Królewskich” test na koronawirusa był pozytywny.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W Chelsea z kolei zakażony jest Callum Hudson-Odoi. Tym samym, tylko w środowiskach Napoli oraz Barcelony nie wprowadzona została kwarantanna. Przy takim obrocie spraw, przełożenie spotkań w LM wydawało się jedynym rozwiązaniem.

UEFA poinformowała, że wszystkie europejskie mecze zaplanowane na przyszły tydzień odbędą się w innym terminie. Oznacza to, iż losowanie par ćwierćfinałowych także nie będzie mieć miejsca zgodnie z planem.

 

Komentarze

komentarzy