Media: Agent Ronaldo rozmawia z hiszpańskim klubem. Szykuje się hit?!

Od kilku dni w mediach przewija się temat odejścia Cristiano Ronaldo. Według angielskich mediów Portugalczyk powiadomił Manchester United, że chce odejść z klubu, a zainteresowanie napastnikiem wykazuje Chelsea. Od wczoraj przewija się jednak temat także innego zespołu. Byłoby to z pewnością zaskakujące rozwiązanie. 

Mowa konkretnie o Barcelonie. Madrycki „AS” poinformował, że Joan Laporta rozmawia z Jorge Mendesem na temat przenosin 37-latka do „Dumy Katalonii”. Póki co oczywiście negocjacje są w fazie wstępnej. Dodatkowo Barcelona chciałaby dokonać takiego transferu tylko na wypadek, gdyby Robert Lewandowski ostatecznie został w Bayernie Monachium. Można rzec zatem, że Ronaldo dla Polaka to zaledwie opcja alternatywna.

Ronaldo jednak zostanie w Anglii?

Wiele na to wskazuje jednak, że Ronaldo zostanie w Anglii. Odejście z Manchesteru United może być dość problematyczna zważywszy na fakt, że kluby będą bały się zapłacić wysoką kwotę odstępnego za tak wiekowego gracza. Wczoraj „The Athletic” poinformował, że sprowadzenie reprezentant Portugalii rozważa Chelsea. Todd Boehly, nowy właściciel klubu, ma zamiar przeprowadzić chociażby jeden głośny transfer, a ściągniecie zawodnika takiego kalibru bez wątpienia odbiłoby się szerokim echem w mediach.

Jak ostatecznie zakończy się przygoda Cristiano? Trudno to przewidzieć. Na ten moment napastnik nadal nie pojawił się na treningach przed sezonem z powodów rodzinnych. Tak brzmi oczywiście oficjalne oświadczenie zawodnika. Jak jest jednak naprawdę wszyscy tylko możemy się domyślać…

Komentarze

komentarzy