Memphis Depay o krok od zmiany klubu!

Wiele wskazuje na to, że Memphis Depay opuści Barcelonę po zaledwie rocznym pobycie w klubie ze Spotify Camp Nou. Według ostatnich doniesień mediów, reprezentant Holandii przeniesie się do Juventusu.

Depay trafił do Barcelony w lipcu 2021 roku na zasadzie wolnego transferu. „Duma Katalonii” zmagała się wtedy z poważnymi problemami finansowymi, dlatego przeprowadzka 28-latka była solidnym wzmocnieniem kadry. Sezon 2021/2022, Memphis Depay zakończył z 12 golami i 2 asystami w 27 występach LaLiga. Ponadto Depay dorzucił również bramkę w Lidze Europy.

Memphis Depay trafi do Juventusu?

W związku z tym, iż na początku roku Barcelona sprowadziła Aubameyanga i oczywiście całkiem niedawno pozyskała Roberta Lewandowskiego, ekipa ze Spotify Camp Nou musi pożegnać się z jednym z napastników. Wybór najprawdopodobniej padł na Depaya. Jak informuje Fabrizio Romano, zainteresowanie holenderskim zespołem wykazuje Juventus. Na przeszkodzie realizacji tej transakcji stoi tylko osiągnięcie porozumienia na linii Depay-Barcelona. 28-latek ma bowiem opuścić „Dumę Katalonii” na zasadzie wolnego transferu.

Komentarze

komentarzy