Memphis Depay z szansą na transfer do Barcelony!

Ostatni dzień okna transferowego bywa nieprzewidywalny. Tak może być w przypadku Memphisa Depaya. Holenderski gracz czeka na zielone światło w kontekście przeprowadzki do Barcelony. Według doniesień mediów, przenosiny 26-latka są bardzo możliwe.

Od momentu, gdy ekipę „Dumy Katalonii” przejął Ronald Koeman, Memphis Depay jest łączony Barceloną. Nowy szkoleniowiec zespołu z Camp Nou chciałby współpracować ze swoim rodakiem. Na przeszkodzie realizacji tej transakcji stoi najprawdopodobniej sytuacja kadrowa Barcelony. Hiszpański klub nie może sprowadzić Depaya, jeśli drużynę nie opuści ofensywny gracz.

Depay trafi do Barcelony?

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, Memphis Depay dołączy do „Dumy Katalonii” przed zakończeniem okna transferowego. Całą sytuację podgrzał Juninho, dyrektor sportowy Lyonu, który oznajmił, że Depay ma porozumienie z Barceloną i jest możliwe, że podpisze kontrakt z hiszpańskim gigantem.

Nadal do rozwiązania pozostaje kwestia Dembele. Ostatnie doniesienia RMC Sport sugerują, że Francuz zostanie w Barcelonie. Do końca okna jest jeszcze trochę czasu, więc nie można wykluczyć zwrotu akcji w sprawie Ousmane’a.