Memphis Depay zostanie bohaterem wielkiego transferu?!

Depay

Po porażce Lyonu z Bayernem, kibice francuskiej drużyny muszą wrócić do rzeczywistości. A ta nie wygląda najlepiej. W związku z przedwcześnie zakończonym sezonem ligowym, a także faktem, iż Lyon nie zagra w europejskich pucharach, zespół musi rozstać się z kilkoma kluczowymi zawodnikami. Być może w tym gronie będzie Memphis Depay. W szczególności, że Holender wzbudza zainteresowanie topowej drużyny.

Po nie do końca udanym pobycie w Manchesterze United, Memphis Depay trafił do Ligue 1. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. 26-latek szybko odnalazł się we francuskiej piłce. Ofensywny gracz od kilku sezonów imponuje swoją grą, a także statystykami.

Memphis Depay w Barcelonie?

W związku ze zmianą na ławce trenerskiej Barcelony, Memphis Depay być może otrzyma szansę na wielki transfer. Według informacji RAC1, Ronald Koeman zamierza wzmocnić ofensywę „Dumy Katalonii”.

Głównym faworytem szkoleniowca na tę pozycję jest nie kto inny, a Depay. Obaj panowie bardzo dobrze znają się z reprezentacji, dlatego Koeman wierzy, że 26-latek jest słusznym wyborem.

Następca Suareza

Wzmocnienie linii ataku w Barcelonie wydaje się bardzo prawdopodobne. Luis Suarez otrzymał bowiem zielone światło w kontekście poszukiwania nowego zespołu. 33-latek najprawdopodobniej wróci do Ajaksu.

Przy takim obrocie spraw, Memphis mógłby zostać następcą Urugwajczyka.

Komentarze

komentarzy