Messi bliski podpisania nowego kontraktu. Ogromne pieniądze!

Lionel Messi prawdopodobnie już niedługo podpisze nową umowę z Barceloną. “Blaugrana” oferuje Argentyńczykowi ogromne pieniądze. Za jeden rok gry w stolicy Katalonii, piłkarz miałby zarabiać 50 milionów euro rocznie.

Ostatni czas nie jest dla Messiego zbyt dobry, patrząc na relację z Barceloną. Najpierw skrytykował dyrektora sportowego Erica Abidala za publiczne wypowiedzi na temat szatni zespołu w kontekście zwolnienia Ernesto Valverde. Potem wdał się w sprzeczkę z Markiem-Andre ter Stegenem.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na pogorszenie relacji Argentyńczyka z klubem mógł wpłynąć również fakt, że Barcelona opłacała firmę, która miała szkalować go w mediach. Głównym powodem krytyki miały być przedłużające się negocjacje kontraktowe. Dotychczasowa umowa Argentyńczyka wygasa bowiem już z końcem przyszłego sezonu.

Wiele wskazuje na to, że Messi zostanie w stolicy Katalonii na dłużej. Jak informuje Nicolo Schira, “Blaugrana” oferuje Argentyńczykowi wysoki kontrakt. Suma jego rocznych zarobków może wynieść nawet 50 milionów euro. To oznaczałoby podwyżkę o 10 milionów!

W ostatnim czasie pojawiały się plotki o tym, że kilka klubów mogłoby się postarać o pozyskanie Argentyńczyka. Wśród nich wymieniano Manchester City, Paris Saint-Germain oraz Inter. Obecnie jednak wiele wskazuje na to, że Messi zostanie w Barcelonie na dłużej.

Komentarze

komentarzy