Messi lepszy niż Ronaldo? Wayne Rooney wyraził swoją opinię

Messi jest lepszy od Ronaldo? Choć Wayne Rooney z Portugalczykiem grał przez kilka lat, wyznał że uważa Argentyńczyka za lepszego piłkarza.

Wayne Rooney i Cristiano Ronaldo występowali razem w Manchesterze United w latach 2004-2009. W tym czasie byli uważani za jeden z najbardziej zabójczych ofensywnych duetów Europy. Zagrali wspólnie w barwach “Czerwonych Diabłów” w 205 meczach, przyczyniając się do zdobycia wielu trofeów. Pod wodzą sir Alexa Fergusona trzykrotnie wygrali Premier League, a w sezonie 2007/2008 zdobyli Puchar Ligi Mistrzów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mimo to, były reprezentant Anglii uważa, że Lionel Messi jest lepszym piłkarzem niż Cristiano Ronaldo.

Pomimo mojej przyjaźni z Cristiano, zawsze wybieram Messiego. Z tego samego powodu uwielbiałem oglądać Xaviego i Scholesa. Nie pamiętam, jak Messi strzelił gola, kiedy uderzył piłkę tak mocno, jak tylko mógł, po prostu ją wtacza do bramki. – wyznał Anglik w rozmowie z “The Sunday Times”.

Wayne Rooney również stwierdził, na czym polega fenomen Argentyńczyka. Dlaczego stawia go w swojej hierarchii wyżej niż Cristiano Ronaldo?

Ronaldo jest bezwzględny w polu karnym, to zabójca. Ale Messi będzie cię torturował, zanim zabije – stwierdziła legenda Manchesteru United.

Komentarze

komentarzy