Mesut Oezil jednak opuści Arsenal w zimowym oknie transferowym?!

Od wielu tygodni Mesut Oezil nie pojawił się na murawie. Niemiecki pomocnik nie został zgłoszony zarówno do rozgrywek Premier League, jak i Ligi Europy. Ku zaskoczeniu wielu osób, 32-latek niejednokrotnie dawał do zrozumienia, iż chce wypełnić kontrakt z Arsenalem. Ostatnie doniesienia sugerują jednak, że Oezil może opuścić londyński klub w trakcie zimowego okna.

Ostatni raz Mesut Oezil zagrał w barwach Arsenalu 10 czerwca w ramach spotkania towarzyskiego. Biorąc z kolei pod uwagę mecze o stawkę, było to starcie z West Hamem, rozegrane w Premier League 7 marca. Od tej pory Oezil nie miał okazji pomóc Arsenalowi. W trwającym sezonie 32-latek nie został nawet zgłoszony do ligowych rozgrywek oraz europejskich pucharów. Zarząd Arsenalu odlicza dni, aż pomocnikowi skończy się kontrakt.

Oezil opuści Arsenal?

Fatalna postawa ofensywy „Kanonierów” mogła sugerować, iż Mikel Arteta jednak da szansę Mesutowi w połowie sezonu. Niewykluczone, że Oezila nie będzie już w klubie. Jak twierdzi bowiem Murat Zorlu – członek kongresu Fenerbahce, Oezil może trafić do tureckiego zespołu już w przyszłym miesiącu – Z dobrego źródła wiem, że Mesut Oezil najprawdopodobniej zostanie graczem Fenerbahce już w najbliższym oknie transferowym. Mogę powiedzieć, że na 90% Oezil przeniesie się do Fenerbahce w styczniu. 

Komentarze

komentarzy