„Mesut Oezil wygląda jak martwy piłkarz na boisku”

Mesut Oezil
Mesut Oezil

Gdy na początku lutego 2018 roku Mesut Oezil podpisał nowy kontrakt z Arsenalem, nikt nie spodziewał się większych problemów z niemieckim piłkarzem w przyszłości. Oezil miał odgrywać kluczową rolę w ekipie „Kanonierów” przez ponad trzy kolejne sezony. Futbol szybko zweryfikował tę tezę.

Obecny sezon jest dla Oezila nieco inny niż poprzednie. 30-latek musiał mierzyć się z kilkoma przeciwnościami. Problemy zdrowotne, pewien brak dyscypliny samego zawodnika oraz małe konflikty z trenerem zespołu. Wszystkie te argumenty powodują, iż istnieje duża grupa kibiców, która niezbyt wierzy w sens rozgrywania przez Mesuta kolejnego sezonu w barwach Arsenalu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W dość krytyczny sposób na temat samego zawodnika wypowiedział się były piłkarz „Kanonierów”. Emmanuel Petit przyznał w rozmowie z mediami, iż Niemiec przypomina martwego piłkarza – Emery musi otrzymać pewną pomoc. On nie może kontynuować następnego sezonu z tą samą grupa.

Popatrzmy na Mesuta Oezila. On wygląda jak martwy piłkarz na boisku. Zgubił się w tym wszystkim. Dlatego też, Unai Emery musi w pewien sposób przejść do kolejnego rozdziału. – zakończył Petit

Sam klub może zakończyć sezon w pozytywny sposób. Arsenal zmierzy się w finale Ligi Europy z Chelsea. Mesut Ozil odegrał dość ważną rolę w europejskich rozgrywkach, gdyż 30-letni pomocnik wystąpił w dziewięciu spotkaniach i strzelił nawet jedną bramkę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy