Meunier zabrał głos w sprawie przenosin do Manchesteru United

Thomas Meunier
Thomas Meunier

Jednym z priorytetów dla Ole Gunnara Solskjaera na letnie okienko transferowe będzie zapewne ściągnięcie prawego obrońcy. Jednym z kandydatów jest między innymi Thomas Meunier, który w PSG nie ma co raczej liczyć na regularne występy.

Odejście Antonio Valencii oraz przymusowa gra na tej pozycji Ashleya Younga sprawiły, ze fani „Czerwonych Diabłów” domagają się zakupu nowego prawego defensora. Obecny sezon potwierdził, że ta część formacji jest jedną z bolączek zespołu norweskiego szkoleniowca. Idealnym kandydatem do zastąpienia Ekwadorczyka wydawałby się Thomas Meunier.

Dla 27-latka to być może ostatni sezon w Paryżu. Jego umowa wygasa w 2020 roku, a do tej pory klub nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. Taką szanse może wykorzystać Manchester United, choć sam piłkarz jeszcze nie podjął żadnej decyzji.

– Nic nie jest aktualnie jasne ze strony klubu. Ludzie pytają mnie czy odejdę, ale przypominam, że mam jeszcze jeden rok kontraktu. Klub zna moje stanowisko, ponieważ zawsze mówiłem, że chcę zostać .Myślę, że otrzymam jakąś wiadomość podczas wakacji.

Być może decyzja Thomasa Tuchela będzie zależna od przyszłości Daniego Alvesa, którego łączy się powoli z przenosinami do Premier League. Zainteresowanie Meunierem przejawia także Everton, ale trudno na dziś spodziewać się zażartej walki między innymi pod kątem finansowym między tymi dwiema firmami.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy