Miałeś, Griezmann, złoty róg – reakcja Simeone na wejście Francuza z ławki mówi wszystko [WIDEO]

Szerokim echem odbił się transfer Antoine’a Griezmanna z Atletico Madryt do Barcelony. Francuz po kilku udanych latach w stolicy Hiszpanii postanowił zasilić ligowego rywala. Sytuacja 29-latka na Camp Nou nie jest najlepsza. Idealnie obrazuje to zachowanie Diego Simeone w momencie wejścia byłego podopiecznego w ostatnich minutach meczu.

Dla Barcelony starcie z Atletico było niezwykle istotne. Ewentualna strata punktów oznaczała bowiem, iż Real Madryt może powiększyć swoją przewagę nad największym rywalem. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2, więc „Królewscy” staną w czwartkowy wieczór przed wielką szansą.

Wejście Griezmanna i reakcja Simeone

Po tym, jak Saul po raz drugi wykorzystał rzut karny, wyrównując stan meczu na 2:2, wydawało się, że Barcelona rzuci się do szaleńczego ataku. Sympatycy „Dumy Katalonii” oczekiwali, iż Quique Setien przeprowadzi odpowiednie zmiany.

Dość niespodziewanie szkoleniowiec Barcelony dość długo czekał ze zmianami w ofensywie. Dopiero na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry wszedł Fati. Jeszcze później zameldował się na murawie Antoine Griezmann.

Reakcję Diego Simeone na zmianę Francuza uchwyciły media. Wzrok oraz kiwanie głową Argentyńczyka mówi naprawdę wiele.