Michail Antonio planuje zmienić reprezentację?!

Michail Antonio jest czołowym zawodnikiem West Hamu. Anglik w trakcie swojej kariery zaliczył kilka udanych sezonów. Podczas jednego z nich 30-latek został nawet powołany na dwa zgrupowania reprezentacji Anglii. Ostatecznie gracz „Młotów” nie zadebiutował jeszcze w dorosłej kadrze. Ten fakt pozwala Antonio rozważyć pewną decyzję. Napastnik West Hamu może zmienić reprezentację. Wszystko wskazuje na to, że Antonio zdecyduje się na taki krok.

W świetnym stylu Michail Antonio rozpoczął kampanię 2016/2017, strzelając aż pięć goli w pięciu ligowych spotkaniach. Świetna postawa ofensywnego gracza została zauważona przez Sama Allardyce’a oraz Garetha Southgate’a. Obaj selekcjonerzy reprezentacji Anglii powołali zawodnika odpowiednio na wrześniowe i październikowe zgrupowania kadry.

Antonio trzykrotnie pojawił się na ławce rezerwowych swojej reprezentacji, nie notując jednak debiutu. Od 2016 roku 30-latek nie otrzymał powołania. Brak szansy na grę w kadrze sprawia, iż piłkarz West Hamu rozważa podjęcie ważnej decyzji.

Zmiana reprezentacji?

Jak informuje Mike McGrath z „The Telegraph”, Michail Antonio planuje zmienić reprezentację, wybierając grę dla Jamajki. Celem napastnika jest udział w MŚ 2022. Jamajka ma w swojej kadrze kilku ciekawych zawodników, takich jak Bobby Reid, Michael Hector czy przede wszystkim Leon Bailey. Kadra może zatem po cichu myśleć o zagwarantowaniu sobie udziału w MŚ dzięki kwalifikacjom.

Jamajce może pomóc Michail Antonio, który widzi w zmianie reprezentacji ogromną szansę na udział w wielkiej imprezie.