Michail Antonio pogrzebał szanse Norwich. Niesamowity mecz Anglika!

Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League sezonu 2019/2020. To ekipa Norwich City. Beniaminek angielskiej ekstraklasy nie poradził sobie z rywalizacją na najwyższym szczeblu. Jakiekolwiek szanse „Kanarków” na utrzymanie pogrzebał Michail Antonio. Anglik rozegrał niesamowite spotkanie.

Przed 35. kolejką Premier League sympatycy Norwich mieli jeszcze złudne nadzieje. Teoretycznie, podopieczni Daniela Farke’a mogli wywalczyć sobie grę w lidze podczas kolejnej kampanii, jednakże były to tylko matematyczne szanse. Nie dość, że zespół, który do tej pory zdobył zaledwie 21 punktów, musiał wygrać pozostałe spotkania, to i tak los drużyny zależał od wyników rywali.

Norwich pierwszym spadkowiczem

Ostatecznie już po 35. kolejce Norwich oficjalnie zostaje pierwszym spadkowiczem Premier League. W wyniku dotkliwej porażki 0:4 z West Hamem na własnym obiekcie, piłkarze „Kanarków” stracili nawet matematyczne szanse.

Genialny mecz Antonio

Bohaterem sobotniej potyczki został Michail Antonio. Piłkarz „Młotów” zdobył bowiem wszystkie cztery bramki, które padły w rywalizacji obu ekip. Dla sympatyków West Hamu taki występ zawodnika jest widokiem niecodziennym.

Ostatnim graczem londyńskiej ekipy, który strzelił cztery bramki w jednym meczu jest David Cross. Anglik dokonał tego we wrześniu 1981 roku w rywalizacji z Tottenhamem.

Komentarze

komentarzy