Michał Karbownik nie trafi do Celtiku? Jego agent wyklucza taką opcję

Michał Karbownik w ostatnim czasie był łączony z Celtikiem. Jego agent, Mariusz Piekarski, wykluczył jednak taki kierunek transferu 19-latka.

Młody piłkarz Legii jest prawdziwym odkryciem sezonu PKO Ekstraklasy. Od początku rozgrywek wystąpił 27 meczach, w których zaliczył siedem asyst. Jego dojrzała postawa mimo młodego wieku od samego początku rzucała się w oczy. Nic więc dziwnego, że szybko zainteresowały się nim kluby z całej Europy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wiele wskazuje na to, że już w najbliższym oknie transferowym Michał Karbownik zostanie najdroższym piłkarzem w historii ekstraklasy. Legia chce go bowiem sprzedać za kwotę około 10 milionów euro.

Według różnych doniesień, Michał Karbownik jest obserwowany przez kilku europejskich potentatów, m.in. Real Madryt, Barcelonę czy Tottenham. Mówiło się również o zainteresowaniu Sevilli czy Betisu. W ostatnim czasie piłkarz znalazł się na celowniku Celtiku, którego piłkarzem jest Patryk Klimala.

Agent 19-letniego piłkarza, Mariusz Piekarski wyklucza jednak ten ostatni kierunek. Piłkarz i agent nie biorą pod uwagę również rosyjskich klubów.

Mogę zapewnić, że nie rozważamy kierunku wschodniego. Nie ma o tym mowy i mowy nie będzie. Skupiamy się tylko na zachodzie i południu Europy. Celtic? Myślę, że też nie ma tematu. Zainteresowanie jest, ale mamy inne bardzo ciekawe opcje do rozważenia – stwierdził Mariusz Piekarski w programie “Sekcja Piłkarska” portalu “Sport.pl”.

Fot. YouTube/Legia Warszawa

Komentarze

komentarzy