Michał Karbownik odejdzie na wypożyczenie? Pojawiła się opcja!

fot. brightonandhovealbion.com

Jak na razie przygoda Michała Karbownika z Brighton nie jest udana. 20-latek nie dostaje zbyt wielu szans na grę, a występy uniwersalnego zawodnika miały miejsce tylko w pucharach. Dokładając do tego rychły transfer Marca Cucurelli, Karbownik najprawdopodobniej musi poszukać sobie innego zespołu, by regularnie grać w trakcie kampanii 2021/2022. Według ostatnich doniesień, pojawiła się opcja. Zainteresowanie wykazuje Olympiakos.

Karbownik został graczem Brighton w październiku 2020 roku. Kilka miesięcy później wypożyczenie 20-latka do Legii zostało skrócone i Polak miał okazję zapoznać się z nowym zespołem już podczas sezonu 2020/2021. Michał Karbownik nie dostawał jednak zbyt wielu szans na grę. Wystarczy powiedzieć, że defensor rozegrał raptem jedno spotkanie w FA Cup.

Karbownik trafi na wypożyczenie?

Niedawno rozpoczęta kampania nie zapowiada, by coś zmieniło się w tym temacie. Co prawda Michał Karbownik zagrał we wtorkowym meczu z Cardiff w EFL Cup, ale trudno oczekiwać, by 20-latek zaczął notować regularne występy w Premier League. W szczególności, że o krok od Brighton jest Marc Cucurella.

Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, zainteresowanie wypożyczeniem Michała Karbownika wykazuje Olympiakos Pirues, który szuka zawodnika o profilu 20-latka. Wszystko leży w rękach samego Polaka, a także Brighton.

Komentarze

komentarzy