Michał Karbownik trafi jednak do Serie A?!

Niewykluczone, że Michał Karbownik zostanie bohaterem transferu „last minute”. Według ostatnich doniesień włoskich mediów, 19-latek może trafić do Parmy. Zespół z Serie A prowadzi negocjacje z Legią w sprawie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. 

W trakcie letniego okna Michał Karbownik był łączony z przenosinami do Włoch. Jak informowali dziennikarze, zainteresowanie graczem wykazywało nawet Napoli, jednakże klub Piotra Zielińskiego oraz Arkadiusza Milika ostatecznie porzucił opcję sprowadzenia 19-latka. Gdy wydawało się, że Karbownik zostanie w Legii, dość niespodziewanie pojawiła się nowa opcja.

Karbownik trafi do Parmy?

Jak poinformował bowiem Gianluca Di Marzio, negocjacje w sprawie transferu Polaka prowadzi Parma. Ekipa z włoskiej ekstraklasy zamierza wypożyczyć gracza Legii z obowiązkiem wykupu. Koszt całej transakcji może wynieść około 6 milionów euro.

W kontekście regularnej gry, Parma wydaje się dobrym kierunkiem dla 19-latka. Michał Karbownik nie powinien mieć większych problemów z występami w pierwszym składzie. Nie wiadomo natomiast, jaka będzie sytuacja klubu w kolejnym sezonie. Nowe rozgrywki Parma rozpoczęła w bardzo kiepskim stylu, co potwierdza ostatnie miejsce w tabeli.

Komentarze

komentarzy