Michał Pazdan otrzymał propozycję walki w oktagonie

darmowe boks

W ostatnim czasie gale freak-fightowe w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Po debiucie byłych reprezentantów Polski, Piotra Świerczewskiego i Tomasza Hajto, przyszedł czas na aktywnego zawodnika. Michał Pazdan otrzymał ofertę walki w oktagonie.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Michał Pazdan odrzucił ofertę walki

Michał Pazdan za kadencji Adama Nawałki w reprezentacji Polski, tworzył razem z Kamilem Glikiem parę stoperów w naszej kadrze narodowej. 38-krotny reprezentant Biało-Czerwonych dał się poznać jako piłkarz, który nie boi się pojedynków na boisku. W programie ”Turbokozak” w CANAL+ Sport, zawodnik wyznał, że otrzymał propozycję walki we freak-fightcie.

,,Dostałem propozycję. Nie rozmawiałem jeszcze na temat finansów. Bo ogólnie propozycja brzmiała: Czy chcesz?” – skomentował Michał Pazdan.

35-latek wyznał, że nigdy nie kręcił go świat sportów walki oraz, że nie jest zainteresowany wspomnianą wcześniej ofertą.

,,Pomijając Sławka zadzwoniła do mnie inna osoba. Powiedziałem, że nie. Nie chcę. Nigdy tego nie czułem. Na razie w ogóle się w tym nie widzę. Nie, nie, nie… To nie wchodzi w grę. Nie było tak, że jako dziecko chodziłem i się biłem z chłopakami. Nie czuję, nie kumam tego. Mieszkałem w Nowej Hucie, ale zawsze gdzieś z ”przyczajki” obserwowałem z boku” – wyznał były obrońca Jagiellonii Białystok.

Byli reprezentacji spróbowali swoich sił w oktagonie

Tomasz Hajto podczas gali CLOUT MMA 1 stanął naprzeciwko byłego reprezentanta Polski w siatkówce. Były piłkarz Schalke 04 przegrał pojedynek w drugiej rundzie przez poddanie.

Kolejnym piłkarzem, który spróbował swoich sił w oktagonie jest Piotr Świerczewski. 51-latek 2-krotnie wyszedł zwycięsko ze swoich walk. W pierwszym pojedynku pokonał przez decyzję sędziów Grzegorza Chmielewskiego. W następnej walce wygrał z Dariuszem Kaźmierczukiem, który nie był wstanie wyjść do drugiej rundy, na skutek kopnięć byłego reprezentanta Polski.

Komentarze

komentarzy