Michniewicz o Krychowiaku: Jest naszym najlepszym piłkarzem występującym na tej pozycji

W trakcie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej pojawiło się sporo słów krytyki w stronę Grzegorza Krychowiaka. 32-latek rozegrał dwa słabe mecze. W ocenie doświadczonego pomocnika nie pomaga również fakt, iż Grzegorz Krychowiak występuje obecnie w saudyjskiej ekipie Al-Shabab Club. Sprawę 93-krotnego reprezentanta skomentował Czesław Michniewicz.

Sytuacja naszej kadry w kontekście obsady defensywnego pomocnika nie jest łatwa. Świetnym kandydatem był Krystian Bielik, ale 24-latek od dłuższego czasu ma problemy zdrowotne i całkiem niedawno wrócił do gry. Jest również Jacek Góralski, ale w tym przypadku także pojawiły się problemy zdrowotne na początku września.

Tym sposobem jedyną konkretną opcją na wrześniowe mecze był Grzegorz Krychowiak, który zanotował dwa przeciętne występy. Krytyka w kontekście 32-latka dotyczy nie tylko samej gry, ale również sytuacji z klubem. Defensywny pomocnik występuje w saudyjskiej ekipie Al-Shabab Club, gdzie poziom rywalizacji pozostawia wiele do życzenia.

Czesław Michniewicz broni Grzegorza Krychowiaka

W sprawie Grzegorza Krychowiaka wypowiedział się Czesław Michniewicz. Selekcjoner kadry przyznał w programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News, że reprezentacja nie ma lepszej opcji na tę pozycję: Grzegorz Krychowiak dziś jest najlepszym polskim zawodnikiem występującym na tej pozycji. Specyficznej pozycji, na której trzeba mieć olbrzymie umiejętności.

Zgadzacie się z tą opinią?

Komentarze

komentarzy