Miguel Almiron bezpardonowo potraktowany w starciu z Peru! [WIDEO]

W ramach kwalifikacji do mistrzostw świata, Paragwaj mierzył się w stolicy swojego kraju z Peru. Starcie obu reprezentacji zakończyło się wynikiem 2:2. Ten mecz z pewnością zapamięta Miguel Almiron. Zawodnik Newcastle został bezpardonowo potraktowany przez przeciwnika, który zobaczył za to zagranie tylko żółty kartonik.

Cała sytuacja miała miejsce w 17. minucie rywalizacji. Ofensywną akcję Paragwaju prowadził Miguel Almiron, który podążał w stronę bramki rywali. Przeciwnika dosłownie zatrzymał Carlos Zambrano, który uderzył gracza „Srok”… łokciem. Za tak brutalne zagranie sędzia pokazał jednak tylko żółty kartonik.

Almiron mimo mocnego uderzenia kontynuował grę. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2. Na prowadzenie w 52. minucie wyszli goście, jednakże za sprawą dwóch bramek Romero od 81. minuty prowadzili gospodarze. Gola na wagę remisu zdobył Carrillo, który trafił do siatki na pięc minut przed końcem regulaminowego czasu.