Mikel John Obi wskazuje największą wadę Edena Hazarda?!

Jest kilku piłkarzy, którzy w ostatnich latach próbowali dołączyć do ścisłej czołówki najlepszych zawodników na świecie. W tym gronie był również Eden Hazard. Wydaje się, że Belgowi brakuje jednak pewnych cech i umiejętności, by zrównać go z takimi zawodnikami jak Messi czy Ronaldo. Podobne zdanie na ten temat ma Mikel John Obi. Nigeryjczyk wskazał najprawdopodobniej główny powód „braków” Hazarda.

Po wielu latach prób, Eden Hazard w końcu doczekał się upragnionego transferu do Realu Madryt. 28-latek zmienił drużynę w trakcie letniego okna transferowego. Do tej pory, ofensywny piłkarz niespecjalnie błyszczy na hiszpańskich boiskach. Być może forma Hazarda ulegnie znacznej poprawie po przerwie reprezentacyjnej. Eden zdobył w meczu z Rosją dwa gole, więc Belg może mieć już pewne powody do zadowolenia w związku z przerwą na spotkania kadry.

Nigeryjczyk w jednym z ostatnich wywiadów wskazał piłkarza, który jego zdaniem był najbardziej leniwym zawodnikiem w drużynie, w której występował. Co ciekawe, wybór padł właśnie na gwiazdę „Królewskich” – Najbardziej leniwym zawodnikiem, z której grałem jest Eden Hazard. Hazard ma niesamowity talent. Być może nie jest tak dobry jak Messi, ale może zrobić z piłką co chce, gdy ma ją przy swojej nodze. 

On nie lubi jednak ciężko trenować. Podczas pracy często stał w miejscu i czekał na innych, aż skończą swój trening. Mimo to, mógł wyjść w niedzielę na mecz, by zostać zawodnikiem spotkania. To było niewiarygodne – zakończył Mikel John Obi.

Kto wie, jak wyglądałaby kariera Edena Hazarda, gdyby Belg bardziej przykładał się do treningów. 28-latek jest przecież jednym z czołowych zawodników na świecie. Być może ten brakujący element spowodował, że nazwisko piłkarza Realu nie możemy zestawić na jednej linii z Ronaldo czy Messim.

Komentarze

komentarzy