Milan zaczyna szukać następcy Donnarummy?

Cały czas pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Gianluigiego Donnarummy. Kontrakt włoskiego golkipera z Milanem obowiązuje bowiem tylko do końca obecnego sezonu. Jak na razie przedstawiciele piłkarza nie mogą dojść do porozumienia z zarządem klubu w sprawie nowej umowy. Z tego też powodu, Milan zaczyna rozglądać się za golkiperem. Na liście pojawiło się czterech kandydatów. 

Dla mediolańskiej ekipy przedłużenie kontraktu z Donnarummą jest priorytetem. Problem w tym, że cały czas złożenie podpisu pod nową umową przekłada agent gracza – Mino Raiola, który niezmiennie oczekuje większych pieniędzy dla swojego klienta. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Milan zaoferował swojemu bramkarzowi osiem milionów euro rocznie, ale klub nie dostał jeszcze odpowiedzi od Raioli.

Nowy bramkarz?

W związku z zaistniałą sytuacją, Milan musi zacząć rozglądać się za nowym golkiperem, by nie zostać w nieciekawej sytuacji. Według wspominanego źródła, mediolańska ekipa rozważa trzech kandydatów. Są to Mike Maignan z Lille, Juan Musso z Udinese oraz Pierluigi Gollini z Atalanty. Źródła ze Sky Sport potwierdzają, iż Milan bacznie obserwuje sytuację Maignany, dodając również, iż klub interesuje się także Areolą, który przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Fulham.

 

Komentarze

komentarzy