Milik się nie zatrzymuje! Najlepsza seria od czasu transferu do Napoli

Początek sezonu był dla niego nieudany, ale jak już się rozkręcił, to na dobre. Seria Arkadiusza Milika wciąż trwa. Mecz z Romą był piątym z rzędu, w którym trafił do siatki.

Koniec poprzedniego sezonu, jak i początek obecnego były dla reprezentanta Polski niezbyt udane. Napastnika rozlicza się głównie z bramek, a Milik trochę musiał czekać na przełamanie. Między jego trafieniem z Chievo 14 kwietnia a golem z Macedonią Północną minęło pół roku. Od tamtej pory piłkarz Napoli trafia do siatki w każdym spotkaniu.

Po powrocie z kadry Arkadiusz Milik każdy ligowy mecz kończy przynajmniej jedną bramką. Dwukrotnie pokonał golkipera Hellas Verona, a także po razie strzelał ze SPAL i Atalantą. W meczu z Romą reprezentant przedłużył serię, która trwa już pięć spotkań. To jego najlepsza passa od czasu transferu do Neapolu.

Dobra dyspozycja strzelecka reprezentanta Polski nie idzie ostatnio w parze z wynikami Napoli. Podopieczni Carlo Ancelottiego nie wygrali w lidze od trzech spotkań, pomimo skuteczności napastnika. Zespół zajmuje w tej chwili dopiero 7. miejsce, tracąc osiem punktów do pierwszego Juventusu.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy