Mino Raiola o przyszłości Erlinga Haalanda i Paula Pogby

Mino Raiola
Mino Raiola

Wielkimi krokami zbliża się letnie okno transferowe. Choć skutki pandemii sprawiły, iż wiele klubów znacznie inaczej podchodzi do wydawania pieniędzy na zawodników, to nie można wykluczyć, że będziemy świadkami kilku głośnych transakcji. Sporo pracy może mieć Mino Raiola, przedstawiciel m.in. Pogby czy Haalanda. Agent wypowiedział się na temat przyszłości tych dwóch klientów.

Erling Haaland to bez wątpienia najbardziej rozchwytywany napastnik na świecie. Norweg z wielkim impetem rozpoczął swoją seniorską karierę, a obecnie z powodzeniem występuje w BVB. Nic dziwnego, że wiele topowych europejskich drużyn widzi Haalanda w swoich szeregach. Czy transfer Norwega jest możliwy?

Raiola o transferach

Na temat sytuacji snajpera BVB wypowiedział się agent piłkarza – Mino Raiola w rozmowie z AS: Real Madryt może ściągnąć Erlinga Haalanda, mają na to pieniądze. Co z jego przyszłością? Borussia Dortmund wypowiedziała się bardzo poważnie i oznajmiła, że nie chcą go sprzedawać. Zobaczymy, czy utrzymają takie stanowisko do pierwszego września. My mamy inne zdanie. Jeśli nadejdzie dobra oferta i wszyscy będą zadowoleni, to rozważymy zmianę.

Czy Barcelona może pozyskać Haalanda? Myślę, że jest to skomplikowane, ale nie niemożliwe. To zadanie dla przedstawicieli klubu. Haaland jest okazją. Musisz zadać sobie pytanie, czy decydujesz się z niej skorzystać.

Mino Raiola wypowiedział się również na temat przyszłości Paula Pogby: Przyszłość Pogby? Najważniejszą kwestią jest plan Manchesteru United, jego projekt. Pogba myśli tylko o jednym – wygrywaniu pucharów, a przede wszystkim Ligi Mistrzów. Zobaczymy, gdzie jest to możliwe.

Czy Pogba mógłby trafić do Realu Madryt? To trudne, ale niemożliwe rzeczy nie istnieją. Dla przykładu Real mógłby zaoferować wymianę Hazarda na Pogbę. To tylko przykład. Jeśli jednak obie strony byłyby zainteresowane, to czemu nie? 

Komentarze

komentarzy