Miralem Pjanić niezadowolony ze swojej pozycji w Barcelonie

Dość duże zaskoczenie wzbudziła wymiana na linii Barcelona-Juventus w trakcie letniego okna transferowego. Do Turynu przeniósł się Arthur, natomiast ekipę „Dumy Katalonii” zasilił Miralem Pjanić. Jak na razie żaden ze wspominanej dwójki nie może być zadowolony ze swojej pozycji w nowym klubie. Rozczarowania nie kryje Miralem Pjanić, który otwarcie przyznał, iż chce więcej grać. 

Dlaczego Arthur oraz Pjanić nie odgrywają kluczowych ról w swoich drużynach? Z pewnością pewien wpływ na taki rozwój wydarzeń ma fakt, iż zarówno Barcelona, jak i Juventus zdecydowały się na zmianę trenerów już po zrealizowaniu tej wymiany. Można przypuszczać, że Maurizio Sarri miał pewien plan na Arthura. Zapewne Setien również był przygotowany na przyjście Bośniaka do Barcelony.

Pjanić niezadowolony ze swojej pozycji

Wszystko ułożyło się zupełnie inaczej, dlatego zawodnicy muszą walczyć o miejsce w składzie pod wodzą innych trenerów. Ze swojej pozycji w klubie nie jest zadowolony Miralem Pjanić, który podczas rozmowy z Gazzetta dello Sport nie krył rozczarowania – Powinienem grać więcej i chcę tego. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego nie dostaje szans. Chcę otrzymać więcej minut. Wiem, że mogę dać o wiele więcej, choć i tak radziłem sobie całkiem dobrze, gdy dostawałem szansę. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Trenuję dobrze i jestem przygotowany do pełnienia ważniejszej roli.

 

Komentarze

komentarzy