Gol Modera bez ryzyka. Zgarnij 484 zł!

Jakub Moder dołączył ostatnio do grona ulubieńców kibiców Brighton. Dzięki przebojowej grze i bramkom zdobytym w pucharach dorobił się nawet własnej przyśpiewki. Już dzisiaj na The Amex przyjeżdża Chelsea. Czy Polaka stać na podtrzymanie dobrej serii i zdobycie pierwszego trafienia w Premier League w tym sezonie?

The Blues nie imponują formą. Z kolei Brighton gra nieco w kratkę, ale na własnym stadionie drużyna Grahama Pottera może sprawić wiele kłopotów The Blues. Nas interesuje przede wszystkim występ Jakuba Modera, który jest awizowany do wyjściowej jedenastki. Polak w dwóch ostatnich spotkaniach zanotował aż pięć strzałów, z czego trzy celne. W BETFAN kurs na minimum jeden celny strzał Polaka wynosi 4.00. Taki zakład możecie zagrać całkowicie bez ryzyka. W przypadku przegranej środki wracają na konto bonusowe.

50 zł —> 176 zł w przypadku wygranej. Jeśli wygracie, stawka do was wraca w formie bonusu. 

Moder w kilku ostatnich spotkaniach obijał także obramowanie bramki. Co ciekawe – także przeciwko Chelsea. Wierzymy, że tym razem Polak wykona to nieco lepiej i piłka w końcu wpadnie do bramki. Kurs na takie zdarzenie wynosi już 11.00.

50 zł —> 484 zł   

Zakłady na ten mecz dostępne są pod TYM linkiem.

Co należy zrobić, aby zagrać bez ryzyka?

  1. Zarejestrować się na BETFAN z kodem ZZAPOLOWY lub z TEGO linka. 
  2. Wpłacić minimum 50 zł.
  3. Zagrać powyższy zakład z oferty za co najmniej 50 zł. 

Jeśli wasz zakład okaże się trafiony, wówczas otrzymujecie pieniądze na konto główne i są gotowe do wypłaty. Jeśli nie, to otrzymujecie 100% zwrot stawki na konto bonusowe i środki są dostępne do dalszej gry.

Komentarze

komentarzy