„Mourinho zawsze chciał być w centrum uwagi” – brat Pogby nie zostawia suchej nitki na Portugalczyku

Jose Mourinho i Paul Pogba
Jose Mourinho i Paul Pogba

Paul Pogba od chwili odejścia Jose Mourinho stał się zupełnie innym piłkarzem. Francuz w czterech występach pod dowództwem Ole Gunnara Solskajera imponuje formą i ponownie jest kluczowym piłkarzem w układance United. Skąd ta nagła zmiana? Według Mathiasa, brata Paula, winy należy szukać w „The Special One”.

To w Mourinho Mathias Pogba, obecnie występujący we francuskim Tours, znajduję przyczynę słabego początku sezonu w wykonaniu swojego brata.

– Mourinho zawsze chce być w centrum uwagi i to jest jego kłopot. Jeśli ty szanujesz Paula, on szanuje Ciebie i postara się grać dobrze w wielkich spotkaniach. Doskonale znam swojego brata i wiem, czego może dokonać, jeśli mu się zaufa.

25-latek wrócił na Old Trafford w 2016 roku za rekordowe wówczas 89 milionów funtów. Jego relacja ze szkoleniowcem od początku wydawała się napięta. Francuz sporadycznie rozgrywał wybitne mecze i zwykle cechował się brakiem konsekwencji.

We wrześniu Portugalczyk pozbawił swojego podopiecznego opaski kapitańskiej po tym jak Pogba skrytykował defensywny styl gry trenera „Czerwonych Diabłów”. Po tej decyzji już wiedzieliśmy, że jeden z nich dla dobra wszystkich musi opuścić drużynę. Padło ostatecznie na 55-latka.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy