Mourinho zdradził kulisy zakupionej szynki!

We wtorkowe południe media społecznościowe obiegło zdjęcie, które opublikował Jose Mourinho na swoim Instagramie. Portugalski szkoleniowiec pojawił się na nim razem z Sergio Reguilonem. Przed nimi stała z kolei szynka o wartości 500 funtów. Podczas konferencji prasowej Mourinho wyjaśnił, dlaczego on pokrył koszty zakupu tego produktu. 

Mogliśmy spodziewać się, że zakup hiszpańskiej szynki podyktowany jest świetnym występem Reguilona w trakcie meczu z Manchesterem City. Jak wiadomo „Koguty” wygrały starcie z ekipą Guardioli, nie tracąc przy tym bramki. Sergio Reguilon odegrał ważną rolę w sukcesie zespołu.

Mourinho zdradził kulisy

Na przedmeczowej konferencji poprzedzającej spotkanie w Lidze Europy, Jose Mourinho wyjaśnił, dlaczego obiecał kupić szynkę – Czasem zdarza się, że piłkarze mają ochotę na hiszpańską szynkę. Jest ona dość kosztowna, dlatego nie ma chętnego, by ją kupić. Skoro Reguilon jest Hiszpanem, to wszyscy wpadli na pomysł, by on pokrył koszty. 

Wtrąciłem się wtedy i powiedziałem jasno. Zakupię szynkę, jeśli wygramy mecz. Wszyscy byli szczęśliwi, bo ostatecznie opłaciłem produkt – zakończył Mourinho.

 

 

Komentarze

komentarzy