Moussa Dembele trafi do Premier League? Jest zainteresowanie!

W trakcie zimowego okna transferowego Moussa Dembele trafił na wypożyczenie do Atletico. Pobyt snajpera w Madrycie jest jednak kompletnie nieudany, dlatego Francuz najprawdopodobniej wróci do Lyonu. Jak się okazuje, na brak zainteresowania 24-latek raczej nie będzie narzekać. Według ostatnich doniesień, sytuację piłkarza obserwuje Arsenal.

Wydawać by się mogło, że w połowie stycznia zarząd Atletico dokonał całkiem rozsądnego ruchu, sprowadzając Dembele na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Co prawda napastnik Lyonu w pierwszej połowie sezonu prezentował się źle, to w dwóch poprzednich kampaniach Moussa Dembele był wyróżniającą postacią.

Szansa na powrót do Anglii?

Pobyt w LaLiga jest dla Dembele kompletnie nieudany. 24-latek wystąpił raptem w czterech meczach hiszpańskiej ekstraklasy, spędzając na murawie tylko 85 minut. Można przypuszczać, że Atletico nie będzie rozważać sprowadzenia Francuza na zasadzie definitywnego transferu.

Ten fakt może wykorzystać Arsenal. Jak twierdzi Sam Dean z „The Telegraph”, zespół z Londynu jest zainteresowany ściągnięciem francuskiego napastnika. Prawdopodobna kwota transferu powinna wynieść 25 milionów funtów.

Komentarze

komentarzy