Nadchodzą zmiany w Barcelonie. Nie tylko Quique Setien pożegna się z klubem!

Kompromitacja. Tak jednym słowem można opisać piątkową porażkę Barcelony z Bayernem. Zespół „Dumy Katalonii” przegrał rywalizację 2:8, odpadając z Ligi Mistrzów w fatalnym stylu. Nic dziwnego, że w drużynie szykują się zmiany. Quique Setien wkrótce pożegna się z klubem. Do szkoleniowca ma dołączyć Eric Abidal.

Jeszcze przed wznowieniem rywalizacji w Lidze Mistrzów, posada Quique Setiena wisiała na włosku. Barcelona nie zdołała obronić tytułu mistrzowskiego, notując kilka rozczarowujących wyników w ostatniej fazie sezonu. O losie szkoleniowca „Dumy Katalonii” miał ostatecznie zadecydować wynik w LM. Trudno bowiem zwolnić trenera, który zdobyłby tak prestiżowy puchar.

Quique Setien zostanie zwolniony

O to Barcelona nie musi się martwić. Dotkliwa porażka z Bayernem wyeliminowała zespół z rozgrywek. Tuż po spotkaniu media informowały o rychłym zwolnieniu trenera. Tę wiadomość przekazał m.in. Fabrizio Romano.

Na rozstaniu ze szkoleniowcem się nie skończy. Według Di Marzio, Eric Abidal także pożegna się z posadą. Były piłkarz pełnił w Barcelonie funkcję dyrektora sportowego.

Komentarze

komentarzy