„Najlepszy moment w karierze? Zwycięstwo nad PSG….” – Neymar ponownie sra do własnego gniazda

Neymar

Powrót Neymara do PSG planuje się już na jutro. Czy Brazylijczyk może liczyć na gorące powitanie w swoim klubie? Z pewnością po niestawieniu się na pierwsze dni treningów – niekoniecznie. Do tego doszła ostatnia wypowiedz 27-latka, która z pewnością nie spodoba się otoczeniu zarządzającym francuskim klubem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W dużym wywiadzie z okazji kampanii Red Bulla, napastnik odpowiedział na szereg pytań, w tym także o rzekomy gwałt. Kibiców najbardziej zainteresowała jednak wypowiedź na temat najlepszego momentu w jego karierze, za który podał…zwycięstwo nad PSG w barwach Barcelony.

– Wydaję mi się, że wówczas gdy wygraliśmy z PSG w barwach Barcelony. To było całkowite szaleństwo. To było najlepsze uczucie dla nas wszystkich.

Trudno to odbierać inaczej aniżeli atak w stronę swojego aktualnego klubu. Szereg wielu wydarzeń sprawia, że piłkarz marzy o odejściu z mistrza Francji i szuka wszelkich sposobów, aby wymusić transfer. To będzie jednak trudne, ponieważ „Dumy Katalonii” obecnie nie stać na tak drogi zakup po transakcji związanej z Griezmannem.

W grę wchodzi oczywiście wymiana między klubami. Ostatnie doniesienia „Bilda” sugerowały, że Barcelona zaoferowała kilku zawodników za Neymara, ale taka oferta została odrzucona. PSG oczekuje bowiem ponad 200 milionów euro i raczej katarski szejk nie ma zamiaru się targować.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy