Najpierw Smokowski, teraz Twarowski. Canal+ traci dwóch najważniejszych żołnierzy

Polskie media sportowe obiegły dziś dwie dość zaskakujące informacje. Najpierw w godzinach popołudniowych poinformowano, że stację Canal+ opuścił Tomasz Smokowski, natomiast przed momentem usłyszeliśmy także o rezygnacji Andrzeja Twarowskiego.

O ile Tomasz Smokowski wielokrotnie wspominał, że pewnego dnia opuści dotychczasową pracę i zajmie się nowym projektem, o tyle Twarowski raczej nie dawał takich sygnałów.

Dziś jednak dziennikarze portalu Wirtualnemedia dotarli do zaskakujących informacji: – Rzeczywiście, odchodzi nam cały team tego programu – potwierdziła w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+. – Jesteśmy wdzięczni obu panom za ostatnie lata i za to wszystko, co zrobili. Życzymy im powodzenia i samych sukcesów. Niezmiennie szanujemy i pozostajemy w dobrych relacjach – dodaje.

Jak podają dziennikarze Wirtualnemedia, Smokowski i Twarowski zakończą pracę dla Canal+ w listopadzie. Obaj Panowie mają rozpocząć nowy projekt w internecie, najprawdopodobniej na YouTube. Ma być to zaaranżowane na wzór programu „Liga+Extra”, będącego stałym punktem ramówki stacji od wielu lat. Co ciekawe, wspomniany program nadal zostanie na antenie Canal+. Nie wiemy jednak, kto przejmie pałeczkę po Smokowskim i Twarowskim.

Bez wątpienia odejście obu doświadczonych dziennikarzy będzie ogromną stratą dla całej stacji. Mowa tutaj nie tylko o fanach polskiej ekstraklasy, ale także Premier League, której spotkania Andrzej Twarowski od wielu lat już komentuje.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy