Napoli bez kluczowych zawodników w wyjazdowym starciu z Legią!

W czwartkowy wieczór Legia Warszawa rozegra czwarty mecz fazy grupowej Ligi Europy. Tym razem mistrz Polski zmierzy się na własnym obiekcie z Napoli. Lider Serie A przyjechał do Polski bez kilku kluczowych zawodników. Na murawie zabraknie: Ruiza, Insigne czy Osimhena.

Po trzech kolejkach Legia jest na pierwszym miejscu grupy C z przewagą dwóch punktów nad Napoli. Biorąc jednak pod uwagę formę mistrza PKO BP Ekstraklasy, trudno spodziewać się, by Legia znacząco wzbogaciła swój dorobek w pozostałych trzech spotkaniach.

Osłabione Napoli

Piłkarze Marka Gołębiewskiego mogą szukać swojej szansy w brakach kadrowych Napoli. Jak twierdzi serwis football-italia, zespół z Neapolu zagra w czwartek bez trzech kluczowych zawodników. To Fabian Ruiz, Lorenzo Insigne oraz Victor Osimhen. Dodatkowo spotkanie z ławki rezerwowych obserwować mają Lozano i Mertens.

Tak według wspomnianego serwisu będzie wyglądać wyjściowy skład Napoli: Mertet; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Juan Jesus; Anguissa, Demme, Zielinski; Politano, Petagna, Elmas. 

O ile w defensywie nadal można mówić o solidnych strukturach, to w przypadku ofensywny widać sporo zmian. Czy Legia wykorzysta braki rywala?

Komentarze

komentarzy