Nelson Semedo został zawodnikiem Wolverhampton!

Barcelona w końcu ubiła dobry interes. Szeregi „Dumy Katalonii” opuścił Nelson Semedo, który podpisał kontrakt z Wolverhampton. Zespół z Camp Nou może zarobić na sprzedaży Portugalczyka nawet 40 milionów euro.

Od momentu, gdy do klubu przybył Ronald Koeman, Nelson Semedo miał wolną rękę w kontekście poszukiwania nowego klubu. W przenosinach 26-latka do innej drużyny z pewnością pomógł fakt, że przedstawicielem zawodnika jest Jorge Mendes. Znany agent ma ogromne wpływy w kontekście rekrutacji w Wolverhampton. Zespół z Premier League ostatecznie doszedł do porozumienia w sprawie transferu obrońcy.

Nelson Semedo zawodnikiem Wolves

W środę Nelson Semedo został zaprezentowany jako nowy gracz Wolverhampton. Barcelona poinformowała w swoim oficjalnym komunikacie, iż hiszpańska drużyna zarobiła na sprzedaży piłkarza 30 milionów euro. Ta kwota może zwiększyć się w przyszłości o 10 milionów euro, jeżeli zostaną spełnione bonusy zawarte w porozumieniu.

Następca

„Duma Katalonii” skupi się teraz na sprowadzeniu odpowiedniego następcy. Priorytetem Barcelony jest Sergino Dest z Ajaksu. Zainteresowanie 19-latkiem wykazuje także Bayern Monachium.

 

Komentarze

komentarzy