Neymar: „Al-Hilal to ogromny klub, najlepszy w Azji”

darmowe kibice

Przenosiny Neymara do Al-Hilal odbiły się głośnym echem. Zawodnik za 90 milionów euro opuścił PSG i w Arabii Saudyjskiej będzie traktowany niezwykle czule. Co powiedział zawodnik o swoim transferze?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

BETFAN promocja Raków

Neymar: „Al-Hilal to ogromny klub z fantastycznymi kibicami, najlepszy w Azji”

Neymar i jego transfer do Al-Hilal to jeden z najbardziej sensacyjnych ruchów w trakcie tego okienka transferowego. Brazylijczyk dołączył do drużyny z PSG za 90 milionów euro. Poza niezwykle lukratywną pensją, będzie otrzymywał różnego rodzaju bonusy do kontraktu. Już sam przylot piłkarza do Arabii Saudyjskiej wywołał spore kontrowersji. W dobie walki o dobro planety, Brazylijczyk przyleciał prywatnym Boeingiem, gdzie poza nim, była tylko obsługa. Jak swój transfer skomentował Neymar?

„Al-Hilal to ogromny klub z fantastycznymi kibicami, najlepszy w Azji. Daje mi to poczucie, że jest to dla mnie właściwa decyzja, we właściwym czasie, we właściwym klubie. Uwielbiam wygrywać i strzelać gole, planuję kontynuować to w Arabii Saudyjskiej z Al-Hilal.” Prawdopodobnie za taką formułkę także na konto Neymara trafiła sporo dolarów.

Komentarze

komentarzy