Neymar: Chcę ponownie grać z Messim. W przyszłym roku musimy to zrealizować

W środowy wieczór piłkarze PSG wygrali niezwykle istotny mecz z Manchesterem United. Paryska ekipa zwyciężyła na Old Trafford 3:1. Tym samym, pozycja finalisty Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu przed ostatnią grupową kolejką jest całkiem dobra. Tuż po meczu, Neymar poruszył jednak kompletnie inny temat. Brazylijczyk oznajmił, iż chce w przyszłym roku ponownie zagrać w jednym zespole z Leo Messim.

Przez cztery lata Neymar grał w jednym klubie z Argentyńczykiem. W 2017 roku 28-latek podjął decyzję o transferze do PSG. Od tego momentu niejednokrotnie Neymar był łączony z powrotem do Barcelony. Pojawiały się także spekulacje na temat przeprowadzki Messiego do PSG, jednakże były to raczej typowe transferowe plotki.

Neymar chce grać z Messim

Ostatnia wypowiedź Neymara z pewnością rozpocznie spekulacje na temat jego przyszłości i sytuacji Argentyńczyka. W rozmowie z ESPN Brazylijczyk oznajmił, iż chce ponownie grać w jednym zespole z Leo Messim – Chcę ponownie grać z Messim. Chciałbym znów cieszyć się z gry w jednym zespole. Na pewno w przyszłym roku musimy to zrealizować. 

Pozostaje pytanie, na jakiej zasadzie Neymar miałby ponownie grać z Messim. Opcje są dwie. Albo Brazylijczyk powróci do Barcelony, albo Argentyńczyk przejdzie do PSG. Teoretycznie łatwiejsza do zrealizowania jest ta druga opcja, gdyż kontrakt Messiego obowiązuje tylko do końca tego sezonu.

Komentarze

komentarzy