Neymar ma problemy z alkoholem? Zaskakujące doniesienia francuskiego dziennikarza!

Niecały rok temu Neymar przedłużył swój kontrakt z PSG, podpisując wieloletnie porozumienie. Obecnie trudno wyobrazić sobie, by Brazylijczyk wypełnił umowę. Według ostatnich doniesień mediów, 30-latek próbuje zerwać relacje z klubem i szatnią, łamiąc przy tym pewne zasady przyzwoitości. 

Po raz kolejny piłkarze PSG rozczarowali swoich kibiców. Francuski klub przegrał dwumecz z Realem Madryt, choć do 61. minuty rewanżowego spotkania prowadził w rywalizacji aż 2-0. W nieco ponad kwadrans „Królewscy” odwrócili losy pojedynku, kompromitując paryską ekipę.

Neymar sprawia ogromne problemy dyscyplinarne?

Po tak rozczarowującej porażce, kibice PSG szukali winnych. W ich opinii rozczarował m.in. Neymar. Brazylijczyk został nawet wygwizdany przez sympatyków paryskiego klubu. Według mediów, zarząd PSG również stracił cierpliwość do 30-latka i zamierza wysłuchać ofert za swoją gwiazdę.

Zaskakuje informacje podaje Daniel Riolo z RMC Sport. Jak twierdzi francuski dziennikarz, Neymar stał się ogromnym problemem PSG. Brazylijczyk praktycznie nie trenuje, przyjeżdża do klubu w opłakanym stanie, często na granicy bycia pijanym. Zerwał również relacje z szatnią.

 

Komentarze

komentarzy