Neymar i Real Madryt. Agent piłkarza zabrał decydujący głos?

Transfer Neymara odłożony w czasie?
Transfer Neymara odłożony w czasie?

Dla wielu sympatyków futbolu wyłącznie Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi mogą być obecnie uznawani za najlepszych piłkarzy globu. Według agenta Pini Zahaviego, do tej dwójki bez wątpienia należy dodać Neymara.

Izraelski agent, który od niedawna działa jako przedstawiciel Roberta Lewandowskiego, pośredniczył latem ubiegłego roku przy rekordowym transferze Brazylijczyka do PSG. Według 74-latka status Neymara nie pozwalał mu dłużej przebywać w jednym klubie z Messim, bowiem najlepsi piłkarze na świecie nie powinni „gnieździć” się w jednym klubie. To była główna przyczyna transferu 26-latka do stolicy Francji.

W wywiadzie z „Przeglądem Sportowym”, Zahavi ostudził zatem nieco plotki łączące jego byłego klienta z „Królewskimi”. W opinii Zahaviego, nie po to Neymar wyszedł z cienia Argentyńczyka, aby teraz wrócić ponownie do bycia numerem dwa, tym razem za Cristiano Ronaldo.: – Musiał to zrobić. Messi, Cristiano, Neymar nie mogą grać w jednym klubie, a w Barcelonie zawsze był tym drugim. Wyjechał do Hiszpanii jako młody chłopiec i powoli dorastał do tego, aby być dojrzały i niezależny piłkarsko.

Czy zatem najdroższy piłkarz na świecie pozostanie w Paryżu? Według informacji L’Equipe Brazylijczyk żałuje swojego odejścia do Francji i chciałby zagrać na Santiago Bernabeu. Powyższa wypowiedź może to jednak wykluczyć, tym bardziej, że Ronaldo pomimo 33 lat nadal pełni najważniejszą rolę w drużynie Zidane’a.

Mimo to wydaję się, że ten transfer to kwestia czasu i Brazylijczyk zdaje sobie sprawę z upływających lat gwiazdy „Królewskich”. Ostatnie komentarze Zahaviego sugerują jednak, że nieuchronny transfer do stolicy Hiszpanii będzie musiał być trochę odłożony w czasie.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy