Prośba Neymara o powrót do Barcelony? „Nikt do mnie nie dzwonił”

Powrót Neymara do Barcelony? Póki co możemy to wykluczyć.
Powrót Neymara do Barcelony? Póki co możemy to wykluczyć.

Pomimo opuszczenia Barcelony w 2017 roku, Neymar od letniego okienka transferowego stale jest łączony z powrotem na Camp Nou. Głos w tej sprawie postanowili zabrać sami zainteresowani.

Doniesienia z tego tygodnia sugerowały, że Brazylijczyk poprosił swojego ojca, aby ten skontaktował się z dyrektorami Barcelony w celu sfinalizowania transferu do „Dumy Katalonii”. „El Mundo Deportivo” donosi nawet o pięciu wykonanych kontaktach. Te plotki dość szybko zostały zdementowane przez napastnika PSG:

– Ciągle widzę te fałszywe informacje. Jestem już z tego powodu zły, ponieważ to zwykłe kłamstwa. Ludzie przychodzą do mnie i pytają mnie o te rzeczy, a ja kompletnie nie mam o tym pojęcia.

Podobnego zdanie jest także szkoleniowiec Barcelony. Ernesto Valverde

– Ludzie mają tendencję do mówienia różnych rzeczy, tym bardziej o gwiazdach w innych klubach. Nie ma co ukrywać, że Neymar to świetny zawodnik, ale teraz gra dla innego zespołu. Mogę potwierdzić, że nikt do mnie nie dzwonił.

Coś nam się wydaje, że to nie jest ostatni akt tej niekończącej się historii. Jeśli PSG  w tym roku ponownie zawiedzie w Lidze Mistrzów, te doniesienia latem wrócą niczym bumerang.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy